Czyszczenie kanalizacji

Firma Cons Control System świadczy usługi czyszczenie kanalizacji korzystając z najnowszych pojazdów niemieckich producentów. Na co dzień używamy samochodów z zabudową takich firm jak: Assmann, Kaiser czy Wiedemann. Wykorzystujać recykling wody nie ma konieczność tankowania pojazdu wodą po jej zużyciu, urządzenie automatycznie oczyszcza ścieki pobrane z kanału i ponownie wykorzystuje wodę do czyszczenia co powoduję, że pojazd nie traci czasu na wielokrotne tankowanie wody.

Zaletą naszych pojazdów, jest ich funkcjonalność, każdy z nich posiada ramię teleskopowe umożliwiające czyszczenie ze studni, która jest oddalona od pojazdu nawet o 6m. czyszczenie może odbywać się z drogi, gdzie studnie znajdują się w chodniku lub pasie zielonym. Dzięki tego typu rozwiązaniom mamy możliwość pracy w ciężko dostępnych miejscach.Pojazdy te posiadają siedem etapów czyszczenia wody z recyklingu. Efektem tego jest brak zanieczyszczeń w wodzie, która służy do czyszczenia. Nie ma możliwości zatykania się dysz w głowicy, w przeciwieństwie do pojazdów z jednym stopniem czyszczenia. Pojazd pracuje bez przerwy, aż do momentu zrzutu osadu. Dysponujemy pełnym zestawem dysz do udrażniania i czyszczenia kanalizacji do średnicy DN2000. W przypadku nowej instalacji odbiorowej stosujemy głowice bezsmugowe, które powodują efekt wysuszenia ścianki kanału. Jest to bardzo przydatne przy inspekcji telewizyjnej.

CONS CONTROL SYSTEM

liczby mówią wszystko

0

lat w branży
bezwykopowej

0

km zainstalowanych
rękawów

0

szt położonych
packerów

0

km wykonanej
inpekcji TV

Aktualności

 • Nad morze
  Zaczynamy renowacje.

  30 sierpnia 2016

  Miło nam poinformować, że zaczeliśmy już przygotowania do realizacji projektu renowacji kanalizacji na terenie Ustronia Morskiego oraz Sianożęt. Łącznie renowacji zostanie poddane 2 323 mb kanalizacji.

 • Zakończenie kontraktu
  w Chełmie.

  06 kwietnia 2016

  W tym roku wykonaliśmy ostatnie zadanie w ramach Renowacji kanalizacji na terenie miasta Chełm w latach 2014-2016. W ramach właśnie tego przedsięwzięcia zainstalowaliśmy rękaw DN600 o długosci 212 mb w jednej instalacji.

 • Czyścimy i kamerujemy w Słubicach!

  02 lutego 2016

  Obecnie na terenie Słubic mieszkańcy tego miasta mogą zaobserwować pracę specjalistycznych pojazdów do czyszczenia i monitoringu kanalizacji sanitarnej . To znak , że wykonywane są prace przygotowawcze do jednej z największych inwestycji na terenie gminy realizowanej przez Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach.

 • Styren w żywicach poliestrowych

  21 czerwca 2014

  Styren jest istotnym elementem żywicy poliestrowej. Służy, jako czynnik sieciujący oraz rozpuszczalnik tak, aby móc ustalać właściwości asymilacyjne żywicy. Zasadniczo cały styren wchodzi w reakcję podczas utwardzania żywicy.

Zapytaj?