2Home Liner

Nasz System został zaprojektowany i wykonany jako jednoczęściowa, jednolita wkładka uszczelniająca kolektor główny i przyłącze do budynku.

2Home Liner jest wykonany z materiału elastycznego, dlatego na końcach tworzy łagodne zejścia żywicy bez progów. Jak wiadomo ciężko znaleźć materiał, który z powodzeniem przyklei się do zatłuszczonej rury lub już wyłożonego rękawa. W związku z tym nasz system zawiera żywice epoksydowe, które jako jedyne mają właściwości sklejania z materiałem remontowanych oraz dodatkowe uszczelnienie na końcu rękawa jak i przy wejściu do przyłącza. Uszczelnienie wykonane jest z „samoiniekcyjnego” materiału pęczniejącego, który w 100% zatrzymuje penetrację wody gruntowej. W miejscu skrzyżowania kolektora głównego, a przyłącza, nasza uszczelka ściśle przylega do połączenia, a w przypadku występowania wód gruntowych pęcznieje nawet pięciokrotnie.

INSTALACJA

Odbywa się zawsze od strony kolektora głównego. Cały system oparty jest na tym, aby nie ingerować w studzienki pośrednie lub rewizyjne w budynkach. Mieszkańcy nie mogą odczuwać żadnych uciążliwości związanych z naprawą przyłącza.

System 2Home Liner został tak stworzony, aby czyszczenie, inspekcja, frezowanie twardych osadów odbywało się tylko ze studni głównej znajdującej się w ulicy.

Rękaw zostaje przygotowany, uszyty i docięty dokładnie do konkretnego przyłącza. Oznaczenie jakie zostaje mu nadane zawiera średnicę, długość przyłącza, materiał z jakiego został wykonany oraz unikatowy numer. To my gwarantujemy szczelność zainstalowanego systemu, dlatego podchodzimy do tego profesjonalnie podpisując się na nim.

Całość zostaje nasączona żywicami epoksydowymi w warunkach próżniowych i zainstalowana w wężu wrzutowym. Zrobotyzowane urządzenie wciąga się do kolektora i przy pomocy kamery i laserów precyzyjnie ustawia w miejscu naprawianego przyłącza. Kontrolując ciśnienie wykonujemy inwersję do wnętrza przyłącza.

UTWARDZANIE

2Home Liner utwardza się za pomocą pary już w godzinę. Należy wspomnieć, że nawet w tym przypadku nie ingerujemy w otoczenie mieszkańców. Po zakończeniu chłodzenia możemy wykonać inspekcję kontrolną lub badanie szczelności zainstalowanego 2Home Liner.

CAŁKOWITE SKLEJENIE

System 2Home Liner idealnie skleja się z każdym materiałem, tworząc jednolite połączenie przyłącza z rękawem w kolektorze głównym. Nigdy się nie odklei, zawsze będzie szczelny z gwarancją wykonania, taki jest 2Home Liner.

Zapoznaj się z naszymi pozostałymi technologiami

SPRAWDŹ

AKTUALNOŚCI


Zobacz wszystkie aktualności